Chci nabídnout nemovitost

CHCI PRODAT

Prodejte svou nemovitost v našem rodinném kruhu bez starostí s naší renomovanou realitní kanceláří s dlouholetou tradicí. Na trhu od roku 1994.

RODINNÝ A PROFESIONÁLNÍ PŘÍSTUP

Rádi Vám zajistíme prodej vaší nemovitosti v našem rodinném kruhu s dlouholetou praxí, nadstandardní kvalitou v časovém horizontu maximálně do 3 měsíců.

NADSTANDARTNÍ PROPAGACE

Vaše nemovitost bude inzerována na 10 největších realitních portálech. K nemovitosti budou provedeny profesionální fotografie, speciální půdorys nemovitosti, možnost natáčení videa, 3D SCAN, speciální webové podstránky a reklama na facebooku. Dále prodej podporujeme reklamou na našich lukrativních reklamních plochách, vitrínách naší společnosti. Poslední bonus prodeje nemovitosti spočívá v umístění velkého reklamního plakátu v místě prodávané nemovitosti.

RYCHLÁ A PROFESIONÁLNÍ REALIZACE

S nadstandardní propagací dále zajistíme propojení s naší databází spolupracujících investorů a databází poptávajících, kterých nyní čítá přes 430 osob hledajících vhodnou nemovitost ke koupi.

PRÁVNÍ JISTOTA

S radostí Vám zajistíme veškerou smluvní dokumentaci ve spolupráci s advokátní kanceláří taktéž s rodinnou tradicí AK CHODĚRA. V případě zájmu k Vaší bezpečnosti Vám rádi poskytneme bezplatnou konzultaci ohledně Vaší nemovitosti.

 

CHCI PRONAJMOUT

Pronajměte svou nemovitost v našem rodinném kruhu bez starostí a s radostí s naší renomovanou realitní kanceláří s dlouholetou tradicí. Na trhu od roku 1994.

RODINNÝ PŘÍSTUP

Rádi Vám zajistíme pronájem vaší nemovitosti v našem rodinném kruhu s dlouholetou praxí, nadstandardní kvalitou, pravidelnou právní péčí v časovém horizontu maximálně do 1 měsíce.

NADSTANDARTNÍ PROPAGACE

Vaše nemovitost bude inzerována na 10 největších realitních portálech, skrz naši databázi českých a nadnárodních společností, s kterými spolupracujeme včetně poptávky široké veřejnosti a na lukrativních reklamních plochách a vitrínách společnosti. K nemovitosti budou provedeny profesionální fotografie, speciální půdorys nemovitosti, možnost natáčení videa, 3D SCAN, speciální webové podstránky a reklama na facebooku.

RYCHLÁ A BEZPEČNÁ REALIZACE

Díky nadstandardní propagaci taktéž čerpáme klienty skrz naše databáze, které neustále čítají kolem 280 ověřených osob s trvalým zaměstnaneckým poměrem.

PRÁVNÍ JISTOTA

S radostí zajistíme kompletní smluvní dokumentaci s pravidelnou právní péčí. Ukončí-li nájemník pronájem předčasně, zajistíme Vám rádi nového ZDARMA bez časové proluky. V případě zájmu můžete k vaší bezpečnosti kdykoliv využít naší bezplatnou právní konzultaci.


Vyplňte nezávazný formulář a náš tým se Vám obratem ozve zpět.
tel.: + 420 602 212 121, email: info@kohout-reality.cz


Typ nemovitosti


Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?