Hodnocení klientů

 02. srpen 2023
Elssa melsa

"Minulý rok jsem zakoupila přes realitní kancelář Kohout nádhernou chatu v blízkosti Prahy. Spolupráce probíhala hladce. Na všechny otázky dokázal odpovědět bez koktání. O místě mluvil jak kdyby zde žil. Tudíž profesionalita opravdu 100%.
Přepis chaty probíhal hladce a co se týče předání taktéž bez problémů.
Pokud budete mít zájem prodat či koupit nemovitost určitě bych se nebránila oslovit pana Kohouta. Profesionalita této společnosti funguje. Určitě mohu DOPORUČIT.
"


 19. červenec 2023
Radoslav Terč

"Děkuji za velice profesionální a lidský přístup při prodeji nemovitosti prostřednictvím rodinné realitní kanceláře KOHOUT REALITY. Vřele doporučuji."


 02. červen 2023
Kateřina Apoštol Plasová

"Paní Kohoutová nás velmi mile překvapila svým profesionálním a lidským přístupem. Byla milá, vše nám dopředu vysvětlila, netlačila na nás a nemanipulovala. Záleží jí na spokojenosti všech zúčastněných. Děkujeme za Váš přístup a rádi Vaši realitní kancelář doporučíme."


 09. květen 2023
Petra Jilgova

"Realitní kancelář "Kohout reality" vřele doporučuji. Pracuji s nimi opakovaně, spolupráce je vždy kvalitní, včasná, profesionální a jednání vždy velmi korektní. Velice doporučuji."


 19. duben 2023
Tereza Hlásná

"Výborná komunikace, bezproblémová a rychlá spolupráce a především oceňujeme profesionální přístup pana Kohouta, který se na trhu velice dobře vyzná. Tuto realitní kancelář všem vřele doporučujeme! Děkujeme!"


 20. březen 2023
Petr Borka

"Děkuji panu Kohoutovi a celé jeho firmě za perfektní a komplexní přístup včetně právních služeb, díky kterému jsme mohli v rekordním čase zrealizovat prodej naší nemovitosti za cenu, kterou jsme si představovali a stanovili. Ještě jednou děkuji a vřele doporučuji ostatním zájemcům o realitní služby tuto společnost."


 01. březen 2023
Jaromír Kamínek

"Seriózní, rychlé a milé jednání. Mohu doporučit."


 28. únor 2023
Michaela Krylová

"Oslovila jsem tuto RK opakovaně. Vše se uskutečnilo velice seriózně, profesiálně. Vede zde spolehlivost, slušnost, rychlost. Vždy vstřícné, příjemné a klidné jednání. "


 10. leden 2023
Tereza Kalivodová

"Rodinná firma, velmi příjemná spolupráce. Určitě doporučuji dál."


 20. prosinec 2022
Patrik Hrdý

"Servis na jedničku, moc milá spolupráce. Doporučuji!"