Profil společnosti

KOHOUT REALITY s dlouholetou tradicí od roku 1994 je největší renomovaná, rodinná, realitní a investiční kanceláří v Praze  10 sídlící pouze 100m od metra A Strašnická. Veškerý realitní a právní servis však zajišťujeme také i pro Prahu a její blízké okolí v okruhu do 60km.

 

Poskytujeme kompletní právní servis při prodeji, pronájmu či výměně Vaší nemovitosti. Dále také nabízíme právní pomoc při privatizaci nebo exekuci s možným odkupem Vaší nemovitosti.Kompletní realitní, poradenský a právní servis od roku 1994 je zaštitován ve spolupráci s advokátní kanceláří s dlouholetou rodinnou tradicí AK CHODĚRA.Našim nejsilnějším partnerem v rámci hypotéčního servisu je ĆESKÁ SPOŘITELNA a OBERBANK AG.


Služby i pro majitele domu:
Jsme tu i pro majitele činžovních domů, kterým rádi pomůžeme při vystěhování nájemníků za účelem uvolnění jednotky či celého domu, včetně následného prodeje bytových a nebytových prostor.

S radostí Vám pomůžeme celý obchod zrealizovat bez obav v našem rodinném kruhu, včetně postupu přímo na míru pro Vás. NÁŠ KLIENT NÁŠ PÁN.

FOTO Z PARKU 3 KANCELÁŘ LOGO 4 KANCELÁŘ 4 KANCELÁŘ 6
Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. více informací