Kohout reality Váš partner na trhu realit
zadat nové vyhledávací kritérie
CELKOVÁ NABÍDKA : 50 inzerátů
novinka015921
Exklusivně slunný, prostorný, cihlový OV, 2+1, 62m2, se nachází v pěkné části na rozhraní Strašnic a Vršovic naproti Vinohradské nemocnici. Byt je situován ve 4. patře bez výtahu v zrekonstruovaném domě z 60-tých let. V bytě byla zrekonstruována koupelna, wc, nová kuchyňská linka, plovoucí podlaha, plastová okna, regulátory a m..
Makléř: Petr Kohout
3 399 999 Kč/obj.
rezervace015919
Nabízíme Vám velice slušný nebytový prostor v osobním vlastnictví, který se nachází v suterénu domu (avšak jako 1. patro). Dům staven ve svahu okna 3 metry nad terénem. Výhled do klidného vnitrobloku. Prostor se skládá z hlavní místnosti včetně kuchyňské linky. Dále je zde koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a toaletou. Poze..
Makléř: Petr Kohout
890 000 Kč/obj.
rezervace015918
Nabízíme Vám velice slušný nebytový prostor v osobním vlastnictví užívaný jako byt. Byt se nachází v suterénu domu (avšak jako 1. patro). Dům staven ve svahu okna 3 metry nad terénem. Výhled do klidného vnitrobloku. Prostor se skládá z hlavní místnosti včetně kuchyňské linky. Koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a toaletou. P..
Makléř: Petr Kohout
890 000 Kč/obj.
novinka015917
Nabízíme Vám krásný, slunný byt s velkým balkonem (6m2) včetně sklepa. Byt je v 1. patře s výtahem s bezbariérovým přístupem. Byt je částečně zařízený (možno dozařídit). Hlavní pokoj velice prostorný s kuchyňskou linkou včetně trouby, varné desky, digestoře, lednice a mrazáku. Koupelna s vanou, umyvadlem, toalety a vývodu na pra..
Makléř: Ivana Kohoutova
12 500 Kč/měs./obj.
novinka015916
Nabízíme Vám nadstandartně vybavený byt v 1. patře s výtahem situovaný do klidného vnitrobloku. Byt je plně vybaven. Obývací pokoj včetně sedací soupravy, tv a kuchyňské linky s troubou, varnou deskou, digestoří, myčkou a lednicí (stůl, 2x židle). Ložnice s dvoulůžkem a velkou šatní skříní. Koupelna se sprchovým koutem, umyvadle..
Makléř: Petr Kohout
23 000 Kč/měs./obj.
novinka015915
Exklusivní nabídka zařízeného bytu s terasou (6m2) ve 2. patře s výtahem včetně garážového stání. Byt je situován do klidného slunného dvora s možností využití zahrady ve vnitrobloku. Byt je plně vybaven. Kuchyňská linka s troubou, sporákem, lednicí a jídelním stolem. Obývací pokoj se sedací soupravou, konferenčním stolkem, tele..
Makléř: Petr Kohout
17 000 Kč/měs./obj.
rezervace015914
Nabízíme příjemný světlý byt v cihlovém domě o velikosti 1+1, 40 m2. Byt je nezařízený, pouze kuchyňská linka včetně spotřebičů (kombinovaný sporák a digestoř, lednička s mrazákem), WC samostatné. V koupeně je sprchový kout včetě pračky. Okna jsou plastová, v obývacím pokoji francouzké okno. Byt se nachází ve 2.patře bez výtahu,..
Makléř: Ivana Kohoutova
8 000 Kč/měs./obj.
rezervace015913
Nabízíme Vám pěkný, částečně zařízený byt ve 4. patře s výtahem včetně sklepa (1,5m2). Pokoj velice prostorný s dvoulůžkem, stolem a dvěmi židlemi (možno také vystěhovat). Kuchyň včetně sporáku, digestoře, lednice a vestavěné skříně. Koupelna s vanou a umyvadlem. Toaleta je zvlášť. V chodbě velká šatní skříň a pračka. Internet f..
11 000 Kč/měs./obj.
zrealizováno015912
Nabízíme velmi hezký a prostorný a nově zrekonstruovaný byt včetně dvou lodžií v příjemné lokalitě Hostivaře v blízkosti lesoparku. Byt se nachází ve 4 patře s výtahem se sklepní kojí. Nová koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a pračkou. Toaleta je zvášť včetně umyvadla. Nová moderní kuch. linka včetně ledničky, myčky a el...
14 000 Kč/měs./obj.
zrealizováno015911
Nabízíme Vám slušný, plně vybavený byt v 7. patře s výtahem včetně lodžie (7m2). Koupelna s vanou, umyvadlem a pračkou. Toaleta je zvlášť. Obývací pokoj včetně sedací soupravy, tv stěny, knihovny a dvou křesel. Kuchyň se sporákem, lednicí, mikrovlnou troubou a příslušenstvím. Ložnice s úložným dvoulůžkem včetně nových lůžkovin a..
7 800 Kč/měs./obj.
zrealizováno015910
Nabízíme Vám slunný byt v dobrém stavu v 5. patře s výtahem v nově zrekonstruovaném domě. Byt je zařízený. Koupelna se sprchovým kotem, umyvadlem a pračkou. Toaleta je zvlášť. Kuchyňská linka v pokoji s troubou, sporákem, digestoří a lednicí. Je zde sedací souprava, stůl a televizní stěna. V chodbě jsou velké vestavěné skříně. I..
8 500 Kč/měs./obj.
zrealizováno015909
Exklusivně romantický činžovní dům z roku 1890, s 4-6x byty, historickou pavlačí a zahradou ve vnitrobloku se nachází v samém srdci Prahy 5, na Smíchově, na ulici Na Neklance. Činžovní dům byl kompletně zrekonstruován v roce 2012. Celkový zisk z pronájmu 4 bytů je 60.000,-K/měsíc. Dům obsahuje současně čtyři byty: 1x2+kk, 2x2+1,..
Makléř: Petr Kohout
17 300 000 Kč/obj.
zrealizováno015908
Nabízíme Vám částečně zařízený byt 2+k.k. o velikosti 48m2 v cihlovém dom ve 4.patře s výtahem. Je částečně zařízený. Nová kuchyňská linka, lednička, sporák, mikrovlná trouba, koupelna s vanou včetně pračky, WC zvlášť. Pokoj je vybaven starším nábytkem, v předsíni nová šatná skříň. Okna jsou plastová se žaluziemi. Byt se nachází..
Makléř: Ivana Kohoutova
12 500 Kč/měs./obj.
zrealizováno015907
Nabízíme Vám krásný, slunný byt s balkonem (7m2) v 1. patře bez výtahu včetně parkovacího stání, společné kočárkárny a soukromého dětského hřiště. Byt je plně vybaven. Obývací pokoj s výstupem na balkon včetně kuchyňské linky se sporákem, lednicí, mikrovlnou troubou, stolem, židlemi a sedací soupravou. LOžnice velice prostorná v..
12 000 Kč/měs./obj.
zrealizováno015906
Nabízíme Vám krásný byt po kompletní rekonstrukci v 9. patře s výtahem. Kuchyňská linka s dvouvařičem, jednoplotýnkou, mikrovlnou troubou, lednicí. Koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a vývodem na pračku. Toaleta je zvlášť. Ložnice se samostatným vstupem. Obývací pokoj velice prostorný. V chodbě vestavěná šatní skříň s míste..
10 000 Kč/měs./obj.
zrealizováno015905
Nabízíme Vám krásný pronájem pokoje v rodinném domě se společným příslušenstvím v 1. patře domu, který je celý pronajímán. Pokoj je plně zařízený včetně dvoulůžkové postele, pracovního stolu, podia se stolem a dvěmi židlemi, šatní skříní, komodou a krbem. Koupelna společná s vanou, umyvadlem a pračkou. Toaleta je zvlášť. Kuchyň ..
6 000 Kč/měs./obj.
zrealizováno015904
Nabízíme Vám velice pěkný, slunný, plně vybavený byt ve 3. patře s výtahem. Kuchyňská linka včetně dvouvařiče, lednice, mikrovlné trouby, varné konvice, stolu, 2 židlí a příslušenství. Koupelna s vanou a umyvadlem. Toaleta je zvlášť. Obývací pokoj včetně sedací soupravy, tv a tv stěny. Ložnice s dvoulůžkem, šatní skříní a psacím..
12 500 Kč/měs./obj.
rezervace015903
Nabízíme Vám velice prostorný, slunný byt s lodžií (3,2m2) včetně sklepní kóje v 3. patře s výtahem. Byt se skládá z prostorné chodby, koupelny, toalety, kuchyně, ložnice a obývacího pokoje a lodžie. Chodba prostorná včetně velkých vestavěných skříní. Lodžie je situována na jiho západní světovou stranu s výhledem do zeleně. Byt ..
2 899 999 Kč/obj.
015902
Nabízíme Vám krásný, slunný byt plně vybavený v 3. patře s výtahem včetně lodžie (4m2). Byt je plně vybaven. Obývací pokoj s výstupem na lodžii plne zařízený. Kuchyň včetně kuchyňského koutu se sporákem, myčkou, mikrovlnou troubou a lednicí. Jsou zde dvě ložnice se samostatným vstupem. Koupelna s vanou, umyvadlem a pračkou. Toal..
16 500 Kč/měs./obj.
015901
Nabízíme Vám krásný, slunný byt plně vybavený v 1. patře s výtahem včetně terasy (7m2), společné zahrady (200m2), parkovacího stání, kočárkárny/kolárny a prádelny. Byt je plně vybaven. Obývací pokoj s výstupem na terasu včetně kuchyňského koutu s troubou, varnou deskou, myčkou, mikrovlnou troubou a lednicí. Jsou zde dvě ložnice ..
20 000 Kč/měs./obj.
rezervace015898
Nabízíme Vám krásné bydlení v novém luxusním projektu Graden Towers s krásným výhledem s využítím zahrad a velké společné terasy. Byt je nezařízený v 12. patře s výtahem. Obývací pokoje velice prostorný spolu s kuchyňským koutem. Kuchyňský kout včetně lednice, varné desky, trouby, digestoře a myčky. Ložnice situována do zeleně s..
17 000 Kč/měs./obj.
zrealizováno015896
Nabízíme Vám krásný, slunný, plně vybavený byt se společným balkonem na patře v 5. patře s výtahem. Byt je po kompletní rekonstrukci plně vybaven. Jsou zde dva pokoje se samostatným vstupem. Každý pokoj s dvoulůžkem, sedací soupravou a komodou či skříní. Kuchyň s dvouvařičem, lednicí a jídelním stolem se 4 židlemi. Koupelna se s..
20 000 Kč/měs./obj.
zrealizováno015895
Nabízíme Vám exkluzivní byt ve stylovém domě v krásné části Vinohrad v 5. patře s výtahem. Byt je nezařízený. Je zde velký obývací pokoj včetně kuchyňského koutu se samostatným vstupem, rovněž průchozí dvoukřídlými dvěřmi do ložnice. Kuchyňská linka s troubou, varnou deskou a myčkou. Ložnice taktéž se samostatným vstupem. Koupel..
16 500 Kč/měs./obj.
zrealizováno015894
Nabízíme Vám krásný pronájem pokoje v rodinném domě se společným příslušenstvím v 1. patře domu, který je celý pronajímán. Pokoj je plně zařízený včetně dvoulůžkové postele, pracovního stolu, podia se stolem a dvěmi židlemi, šatní skříní, komodou a krbem. Koupelna společná s vanou, umyvadlem a pračkou. Toaleta je zvlášť. Kuchyň ..
6 000 Kč/měs./obj.
zrealizováno015893
Nabízíme Vám velice slušný, prostorný byt ve zvýšeném přízemí cihlového domu ve skvělé lokalitě Vršovic plně občansky vybavené. Byt je nezařízený. Koupelna se sprchovým koutem a umyvadlem. Toaleta je zvlášť. V chodbě bytu malá kuchyňka včetně dřezu, lednice, dvouvařiče, mikrovlné trouby a varné konvice. Pokoj velice prostorný vč..
9 500 Kč/měs./obj.
zrealizováno015890
Nabízíme Vám velice příjemný, světlý byt po kompletní rekonstrukci o velikosti 2+k.k. , 46m2 v 1.patře s výtahem a komorou na chodbě. Byt je nezařízen, pouze kuchyňská linka včetně el. sporáku, digestoře a lednice. V koupelně je pračka a sprchový posuvný kout, WC samostatné. Na podlahách nová lina (jako plov. podlahy), plastová..
Makléř: Ivana Kohoutova
11 000 Kč/měs./obj.
zrealizováno015889
Nabízíme Vám krásný, slunný, nově zrekonstruovaný byt v 9. patře s výtahem s volným výhledem. Kuchyň s dvouvařičem, digestoří, lednicí, pračkou, stolem a dvěmi židlemi. Možno dokoupit mikrovlnou troubu. Koupelna se sprchovým koutem a umyvadlem. Toaleta je zvlášť. Dále je v bytě prostorná chodba, kde bude dodána šatní skříň. Inte..
8 500 Kč/měs./obj.
zrealizováno015888
Nabízíme Vám velice pěkný, slunný byt po kompletní rekonstrukci balkonem na patře (3m2). Byt je po kompletní rekonstrukci v 2. patře s výtahem. Kuchyň se sporákem, lednicí, mikrovlnou troubou, spíží včetně prostoru na jídelní stůl. Koupelna s vanou, umyvadlem, pračkou. Toaleta je zvlášť. Pokoje jsou se samostatným vstupem. V cho..
11 500 Kč/měs./obj.
zrealizováno015887
Nabízíme Vám krásný, čistý, slunný byt v 3. patře panelového domu s recepcí. Byt je zařízen. Koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a toaletou. Pokoj včetně kuchyňské linky s lednicí, pračkou, dvouvařičem a mikrovlnou trobou. Dále je zde jednolůžko, stůl s židlí, komoda a lampa. V chodbě je šatní skříň. Internet formou ADSL. By..
8 000 Kč/měs./obj.
zrealizováno015884
Nabízíme velmi pěkný světlý byt 3+k.k. včetně prostorného balkonu o velikosti 76m2 v novostavbě. Byt se nachází v 1.patře bez výtahu. V bytě je komora + sklep v domě. Byt je zařízen nábytkem včetně, ledničky, myčky, el. trouby, sklokeramické varné desky, pračky a bezpečnostního zařízení. V okolí domu neleznete veškerou občansko..
Makléř: Ivana Kohoutova
16 500 Kč/měs./obj.
rezervace015881
Exklusivně klidný, cihlový byt o velikosti 2+kk/B, o celkové výměře 45m2, se nachází v 3.patře s výtahem, situovaný na východní stranu, nacházející se v samém srdci Strašnic pouze 5 minut od metra A Starostrašnická. Byt i dům je v dobré kondici, připraven jak k bydlení tak k pronajímání, včetně bezproblemového parkováni u domu...
Makléř: Petr Kohout
2 899 999 Kč/obj.
rezervace015880
Exklusivně slunný, cihlový byt o velikosti 1+1, 44m2 + balkonem 3m2, celkově 47m2, se nachází ve 4.patře s výtahem, orientovaný je na západní stranu, situovaný v cihlovém domě z 30-tých let, v samém centru Vršovic. Dům a byt je v dobré kondici, jak k bydlení, tak i k pronájmu a je vybaven 1x waw, ohřev vody přes plynovou karmu....
Makléř: Petr Kohout
2 899 999 Kč/obj.
zrealizováno015879
Nabízíme Vám nebytový prostor 70m2 v úrovni ulice vhodný na obchodní prostor. Je zde ještě jeden samostatný vchod z domu pro personál. Prostor je řešen jako vstupní místnost kde je vestavěná jedna malá místnost (možno i zrušit) a dále z chodby je vstup do 2 samostatných místnosti okolo 13m2 včetně příslušnství. U jedné místnost..
Makléř: Ivana Kohoutova
12 500 Kč/měs./obj.
zrealizováno015878
Nabízímě Vám krásný, prostorný byt v 5. patře s výtahem s lodží s krásným volným výhledem včetně parkovacího stání v domě. Byt je plně vybaven. Kuchyňský kout včetně velké komory s troubou, varnou deskou, digestoří, myčkou, lednicí a jídelním stolem s židlemi. Obývací pokoj včetně pracovního koutu s vestavěnou knihovnou. Dále se..
16 000 Kč/měs./obj.
zrealizováno015877
Nabízíme Vám funkční, zařízený, slunný byt ve zvýšeném přízemí cihlového domu s lodžií. Byt je zařízen. Kuchyňská linka s troubou, sporákem, lednicí a jídelním stolem s rohouvou lavicí. Koupelna s vanou, umyvadlem a pračkou. Taleta je zvlášť. Obývací pokoj se sedací soupravou, obývací stěnou a TV. Ložnice s manželskou postelí a ..
11 000 Kč/měs./obj.
zrealizováno015876
Nabízíme Vám velice pěkný byt po kompletní rekonstrukci přímo u nákupního centra Harfa s možností využití uzavřeného vnitroblloku se zahradou (hřistě, sezení). Byt je v přízemí plně zabezpečen mřížemi a bezpečnostními dveřmi. Je plně zařízený. Obývací pokoj se sedací soupravou, jídelním stolem, dvěmi židlemi, televizním stolkem ..
9 500 Kč/měs./obj.
zrealizováno015875
Nabízíme Vám nově zrekonstruovaný byt v 1. patře v poklidné části sídliště. Byt je nezařízený. Nábytek možno ponechat po dohodě. Kuchyňská linka s troubou, sporákem, digestoří, lednicí. Koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem, toaletou a pračkou. V chodbě jsou velká vestavěná skříň. K dispozici komora na patře včetně vestavených..
10 000 Kč/měs./obj.
zrealizováno015874
Nabízíme Vám pěkný byt ve zvýšeném přízemí domu s výhledem do zahrady s možností jejího využití. Byt je nezařízený. Nová kuchyňská linka se sporákem, digestoří a dřezem. Obývací pokoj průchozí do ložnice, prostorný pro sedací soupravu a jídelní stůl (včetně komody a šatní skříně). Ložnice s krásným volným výhledem na Vltavu. Kou..
9 500 Kč/měs./obj.
zrealizováno015873
Nabízíme Vám krásný a velice čistý byt v 1. patře s výhledem do klidu. Byt je částečně zařízený. Obývací pokoj se sedací soupravou, tv, jídelním stolem s židlemi a šatní skříní. Ložnice do klidu s šatní skříní. Kuchyň s troubou, sporákem, lednicí, pračkou a stolem. V chodbě velké vestavěné skříně. Koupelna s vanou a umyvadlem. T..
9 500 Kč/měs./obj.
rezervace015872
Nabízíme Vám výborně řešený, slunný, mezonetový byt s možností změny dispozice na byt 4+KK v osobním vlastnictví v blízkosti sportovního areálu Hamr včetně veškeré občanské vybavenosti. Byt vybudován formou nástavby na domě v roce 2005 v 3. patře bez výtahu. Byt se skládá z chodby, kuchyně, obývacího pokoje, dvou ložnic, koupeln..
3 999 999 Kč/obj.
novinka015871
Exklusivní bydlení v rezidenčním zrekonstruovaném bytě o velikostí 6+1 (235m2) s terasou (70m2) a s výhledem na Prahu, který se nachází v historické Vančurově vile na Zbraslavi. Budova je kulturně historickou památkou, která byla rozdělena na dvě bytové jednotky do osobního vlastnictví s terasovitými udržovanými zahradami a s o..
Makléř: Petr Kohout
14 900 000 Kč/obj.
novinka015870
Nabízíme Vám lukrativní kancelářský prostor v reprezantitivním činžovním domě včetně parkovacího stání a možnosti pronájmu zasedacích prostor. Jsou zde dvě průchozí kanceláře. Dále je zde příslušenství včetně toalety, sprchového koutu a umyvadla (přístupné s chodby). Celý dům je zabezpečen bezpečnostním systémem. Dále je možný ..
10 000 Kč/měs./obj.
zrealizováno015869
Nabízíme Vám velice příjemný a prostorný byt ve 3.patře bez výtahu o vel. 1+k.k., 38m2 s komorou v bytě. Byt je nezařízený, pouze dvoulůžko, kuchyňská linka včetně ledničky, dvouvařiče a digestoře. V koupelně je sprchový kout s pračkou - WC samostatně. Na podlahách dlažba, v pokoji zátěžový koberec. Vytápění v bytě je el. přímot..
Makléř: Ivana Kohoutova
9 500 Kč/měs./obj.
zrealizováno015868
Nabízíme Vám suterénní byt 1+k.k. 30m2 v cihlém domě. Byt je vybaven drobným sektorovým nábytkem a koženými křesly. Na spaní můžete využít vestavěné patro. Kuch. kout je umístěn v chodbě. včetně ledničky a el. dvouvařiče. Koupelna je se sprchovým koutem, WC zvlášť. Ohřev vody přes el. bojler, vytápění - el. přímotop. Doporučujem..
Makléř: Ivana Kohoutova
6 800 Kč/měs./obj.
zrealizováno015867
Nabízíme Vám velice pěkný, světlý byt 2+k.k. , 45m2 v polosuterénu činžovní vily. Byt i dům je po kompletní rekonstrukci vybaven pouze novou kuch. linkou včetně el. trouby, sklokeramickou deskou, myčkou. Okna jsou plastová s žaluziemi. Na podlahách je vinil a dlažba. K bytu lze využívat prádelnu vybanou dvěma pračkami a společn..
Makléř: Ivana Kohoutova
11 000 Kč/měs./obj.
zrealizováno015866
Nabízíme Vám krásný, slunný byt po kompeltní rekonstrukci v 1. patře cihlového domu v docházkové chůzi na metro (C) Budějovická. Byt je nezařízený. Obývací pokoj průchozí do ložnice situován na jižní světovou stranu s výhledem do klidu. Druhá ložnice se samostatným vstupem. Kuchyňská linka v hale bytu včetně sporáku, myčky, led..
Makléř: Ivana Kohoutova
14 000 Kč/měs./obj.
rezervace015862
Exklusivně, slunný, nový byt o velikosti 2+kk s výhledem do zeleně, 60m2, Praha 3, ulice Olšanská se nachází v projektu Garden Towers. Byt je umístěn v 4.patře/2x výtah/5p. , kde okna z bytu jsou situována na jihozápad do zeleně. K bytu náleží sklep o velikosti 4,2 m2 a garážové stání v domě. V objektu je možno využívat terasu v..
Makléř: Petr Kohout
4 549 999 Kč/obj.
zrealizováno015861
Nabízíme Vám velmi pěkný, slunný byt s balkonem (3m2) v 11. patře s výtahem. Byt je nezařízený. Kuchyň s lednicí, sporákem a digestoří. Koupelna s vanou, umyvadlem a pračkou. Toaleta je zvlášť. Obývací pokoj velice prostorný a slunný. Ložnice s výstupem na balkon. Chodba velmi prostorná na šatní skříň. Dále je v bytě komora (4,2..
9 000 Kč/měs./obj.
zrealizováno015859
Nabízíme Vám krásný byt s dvěma balkony v 2. patře s výtahem včetně sklepa (3m2). Byt je ve velice dobrém stavu. Jsou zde dva samostatné pokoje. Kuchyň včetně kuchyňské linky s troubou, sporákem a digestoří. Koupelna s vanou, umyvadlem a pračkou. Toaleta je zvlášť. V chodbě jsou velké šatní skříně. K bytu je taktéž sklep (3m2). ..
11 500 Kč/měs./obj.
zrealizováno015858
Nabízíme Vám krásný byt po kompletní rekonstrukci plně vybavený včetně zasklené lodžie (6m2) v 10. patře s výtahem v krásném čistém domě. Obývací pokoj včetně stěny, psacího stolu s židlí, sedací soupravy a stolu. Kuchyňský kout se sporákem, mikrovlnou troubou a lednicí. Ložnice včetně vestavěné skříně dvoulůžka a komody. Koupe..
10 000 Kč/měs./obj.


Tisk